carousel_tabor_2.jpg

Tábor pro děti

Letní tábory pro děti se psy pořádáme již od roku 2008 a stále nás to baví. Snažíme se pořád něco vylepšit a změnit.

Z důvody stavebních prací v blízkosti našeho objektu se letos bude tábor konat ve Vranově nad Dyjí. Tábor leží v krásném údolí Vranovské přehrady (150m od Švýcarské zátoky) 2km od zámku Vranov nad Dyjí a 3km od NP Podyjí. 

Na táboře se děti naučí anebo zdokonalí v různých disciplínách se psy. Poslušnost, agility, frisbee, dog dancing atd. Každý rok máme nějaké téma a zaměření. Je třeba si uvědomit, že pes nemůže cvičit celý den a musí také odpočívat. V tomto pro psa odpočinkovém čase máme pro děti nachystány různorodé aktivity a soutěže. Večer, pokud nám počasí přeje pořádáme táboráky a u nich hrajeme na kytaru a jiné hudební nástroje. Večerka a budíček u nás nejsou striktně dané, ale jsou podřízeny potřebám psů.

Strava pro děti se připravuje v kuchyni tábořiště (prý je skvělá) a to vždy z čerstvých surovin. Tím chceme předejít nechtěným infekcím atd. Strava je pětkrát denně a to snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře. Pokud má vaše dítě pocit hladu, nemusí se bát a něco navíc se vždy najde. Pitný režim zajišťujeme buďto čajem nebo vodou oslazenou šťávou nebo citronem. Kontrola z hygieny chodí pravidelně každým rokem.

Veškeré podrobné informace najdete v propozicích našeho tábora. V případě jakýchkoli dotazů nás můžete kontaktovat na taborhrbolna@centrum.cz nebo telefonicky 608863494, 608796881

PRO TUTO CHVÍLI JSOU JIŽ OBA TURNUSY PLNĚ OBSAZENY. V PŘÍPADĚ ZÁJMU MŮŽETE VYPLNIT PŘIHLÁŠKU A MY VÁS BUDEME VÉST JAKO NÁHRADNÍKA A POKUD SE UVOLNÍ MÍSTO BUDEME VÁS KONTAKTOVAT

Propozice tábora

 • Nástup na tábor je vždy v sobotu mezi 15-16h a odjezd je následující sobotu mezi 9-10h. Individuální příjezdy je možné řešit pouze po osobní dohodě.

Kde se nacházíme

 • Letos se tábor koná v krásném údolí Vranovské přehrady (150m od Švýcarské zátoky) 2km od zámku Vranov nad Dyjí a 3km od NP Podyjí. Adresa: Onšov 108; Souřadnice: 

48°55'13.0"N 15°50'09.7"E


Kdo se může zúčastnit

 • Věková hranice je pro děti ročník 2007 - 2013. Pokud se nevlezete do věkového omezení je třeba se domluvit individuálně. Mohou přijet jak holky, tak kluci. Především ti, se zájmem o jakýkoliv sport se psem a dobrou náladou. Další podmínky účasti naleznete zde.

Trenéři a tréninkový plán

 • Na táboře bude především trénink poslušnosti a agility, dále taky vyzkoušíme některé triky se psem, dogfrisbee, případně obrany, stopy. Letos bude v týmu trenérů Antonín Valentin, Mgr. Kateřina Valentinová, Tereza Weichslová, Nela Tomanová a Tereza Preisnerová.

Ubytování a strava

 • Spát se bude v chatkách vždy dvě osoby a dva psi. Je povinností každého vzít si vlastní povlak na matraci, přikrývku příp. spacák a polštář. 

 • Strava bude připravována v místní kuchyni. Cena jídla je zahrnuta v poplatku za tábor. Pití bude k dispozici celý den (čaj, šťáva). Táboru se může zúčastnit pouze dítě bez dietního omezení (letos nejsme schopni vařit více různých jídel). Jídlo pro psy můžete mít vlastní anebo za poplatek můžeme poskytnout (prosím předem nahlásit).


Náplň výcviku

 • Cvičit se bude dle počasí a fyzické zdatnoti psa. Nejvíce se zaměříme na poslušnost, která je potřeba v každém sportu se psem a agility. Zaměříme se taky na různé triky se psy a další dovednosti podle zájmu a času (obrany, stopy..). Na konci tábora bude připraven malý závod o pěkné ceny. Určitě je na co se těšit!

 • Večer, pokud nám počasí přeje, pořádáme táboráky u kterých si zpíváme, takže zpěvníky a hudební nástroje s sebou. Nedaleko tábořiště se nachází přehrada, kde je možno vykoupat psa i sebe.


Co s sebou

 • Pejska by bylo dobré mít vlastního, ale lze se zůčastnit i bez pejska (zapůjčíme vám našeho, jen v omezeném množství). Pro pejska si vemte pamlsky, hračky, vodítko a obojek. Je potřeba mít také vlastní přepravní box nebo klec na psa.

 • Na sebe si vemte trika, spodní prádlo, kraťasy, plavky, mikinu, pokrývku hlavy a v případě nepřízně počasí i pláštěnku, holínky, bundu, dlouhé kalhoty, nějaké teplé oblečení. Dále kartáček a zubní pastu, toaletní potřeby, opalovací krém, repelent. Tábořiště se nachází v těsné blízkosti lesa a vody, proto se bohužel neobejdeme bez komárů a klíšťat. Určitě si můžete vzít jakoukoli deskovovu hru, míč nebo hudební nástroj. Hlavně nezapomenout dobrou náladu! :)

Zvláštní upozornění

Je zakázáno mít s sebou Mobily a veškerou elektroniku (tablety, herní konzole). Pro pořízení fotografií a videa je možno si vzít fotoaparát (na vlastní nebezpečí ztráty či poškození).
Mobilní spojení je možné přes hlavního vedoucího tábora (+420 608 863 494).
V případě porušení zákazu bude dítě vyloučeno z tábora bez náhrady škody. Děkujeme za respektování tohoto požadavku. 

Poplatky (zahrnuta strava pro dítě, ubytování, výcvik)

Dítě + pes: 4 900,- Kč (dítě bez psa stejná cena, psa možno zapůjčit)

Jak se přihlásit

 1. Vyplňte online přihlášku, která je uvedena výše, pod jednotlivým turnusy. K vyplnení přihlášky je potřeba si přečíst podmínky účasti dítěte na letním táboře se psy.
 2. Obratem vám zašleme variabilní symbol, který uvedete při zaplacení zálohy na č. účtu 90070933/5500.
 3. Po přijetí zálohy 2 000 Kč (zálohu uhraďte do 14 dnů od obdržení v.s.), vám zašleme potvrzující e-mail. Bez zaplacení zálohy nebude přihláška přijata.
 4. Zbývající částku doplaťte do 24.5.2020!
 5. Storno: zrušení účasti na táboře 30 dní před nástupem vracíme 90% částky. 14 dní před nástupem 30% částky. Méně než 14 dní před nástupem znamená propadnutí celé částky.
 6. Zranění psa nebo háravá fena není důvodem k neúčasti dítěte na táboře. V tomto případě zapůjčíme náhradního psa.
 7. Pořadatel neručí za ztráty osobních předmětů a hotovosti, dále za škody způsobené psem.
Hlavní pořadatel
Bambi sport, Mgr. Kateřina Valentinová, Dobratice 405, 73951; ičo:07949570

Pro více informací volejte nebo piště

p. Antonín Valentin
mob.: +420 608 863 494

Mgr. Kateřina Valentinová
mob.: +420 608 796 881

email:  taborhrbolna@centrum.cz
web:  http://hotelhrbolna.cz
https://www.facebook.com/taborhrbolna/

Turnusy

I. turnus

27.6. - 4.7. 2020
Fotky z turnusu
Videa z turnusu

II. turnus

4.7. - 11.7. 2020
Fotky z turnusu
Videa z turnusu
Psí hotel Hrbolná nabízí ubytování psů ve vytápěných pokojích s velkou zahradou pro dostatečný pohyb vašich mazlíků. Hotel se nachází v krásném prostředí u rybníka Arnošt v blízkosti přehrady Olešná.

 

 

Zásady zpracování osobních údajů GDPR

Kontaktujte nás

 • 49.667577, 18.323191
  pod hrází přehrady Olešná
  u rybníka Arnošt

 • +420 608 863 494

 • valentin@cmail.cz

 • Fakturační údaje
  Antonín Valentin
  Dobratice 405, 739 51
  IČ: 600 58 234