carousel_tabor_2.jpg

Tábor pro děti

Letní tábory pro děti se psy pořádáme již od roku 2008 a stále nás to baví. Snažíme se pořád něco vylepšit a změnit.

Od roku 2018 jsou děti nově ubytované v chatkách, kde mají děti možnost si vzít svého psa. Chatky mají velikost cca 20 metrů čtverečních. Děti budou spát na patrových postelích.

Na táboře se děti naučí anebo zdokonalí v různých disciplínách se psy. Poslušnost, agility, frisbee, dog dancing atd. Každý rok máme nějaké téma a zaměření. je třeba si uvědomit, že pes nemůže cvičit celý den a musí také odpočívat. V tomto pro psa odpočinkovém čase máme pro děti nachystanou spoustu aktivit od soutěží počínaje po návštěvu místního aquaparku konče. Večer, pokud nám počasí přeje pořádáme táboráky a u nich hrajeme na kytaru a jiné hudební nástroje. Večerka a budíček u nás nejsou striktně dané, ale jsou podřízeny potřebám psů.

Strava pro děti se připravuje u nás v kuchyni (prý je skvělá) a to vždy z čerstvých surovin ten den zakoupených. Tím chceme předejít nechtěným infekcím atd. Strava je pětkrát denně a to snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře. Pokud má vaše dítě pocit hladu, nemusí se bát a něco navíc se vždy najde. Pitný režim zajišťujeme buď čajem, vodou oslazenou šťávou nebo citronem. Kontrola z hygieny chodí pravidelně každým rokem.

Veškeré podrobné informace najdete v propozicích našeho tábora.

Turnusy

I. turnus

6. - 13. července 2019
Fotky z turnusu
Videa z turnusu

II. turnus

13. - 20. července 2019
Fotky z turnusu
Videa z turnusu

III. turnus

20. - 27. července 2019
Fotky z turnusu
Videa z turnusu

Propozice tábora

Nástup na tábor je vždy v sobotu mezi 15-16h a odjezd je následující sobotu mezi 13-14h. Individuální příjezdy je možné řešit pouze po osobní dohodě.

Kde se nacházíme

Souřadnice:  49°40'4.531"N, 18°19'25.48"E
Areál cvičiště je zároveň u hotelu pro psy, který vlastníme. Nachází se na začátku Frýdku-Místku u přehrady Olešná. Cestu k hotelu je možno vysvětlit po telefonu či mailu nebo na našich webových stránkách www.hotelhrbolna.cz je k dispozici přesná mapka. Areál je blízko přehrady a hned vedle leží rybník Arnošt. 

Kdo se může zúčastnit

Věková hranice je od 9-ti do 18let. Pokud je vám méně než 9 nebo více než 18 let je možné se domluvit individuálně. Mohou přijet jak holky, tak kluci. Především ti, se zájmem o jakýkoliv sport se psem a dobrou náladou.

Trenéři a tréninkový plán

Na táboře bude trénink agility, tance se psem, dogfrisbee, flyball, poslušnosti, obran, stop. Trénovat bude zkušený cvičitel p. Antonín Valentin, který se ujme především poslušnosti, stop a obran. Na agility, hry a podobnou zábavu je zde sl. Eliška Minksová, Mgr. Kateřina Valentinová.

Ubytování a strava

Spát se bude v chatkách (je třeba si vzít prostěradlo, spacák, polštářek a baterku) na oplocené zahradě (6 000 m2). Psi budou ustájeni buď v chatkách s dětmi (v tomto případě je třeba mít svou přeravku nebo klec), v přilehlých boxech nebo v našem hotelu pro psy. V chatkách budou jen ti psi, kteří se snesou s ostatními a budou čistotní. Pořadatel si vyhrazuje právo na určení kde psi budou. Je to v zájmu bezpečnosti dětí.
K dispozici je velká klubovna, kde je zároveň i jídelna. Máme zde zázemí pro různé aktivity i v případě špatného počasí.
Jídlo bude 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře). Cena jídla je zahrnuta v poplatku za tábor. Pití bude k dispozici celý den (čaj, šťáva). Obědy vaříme vždy z čerstvých surovin v kuchyni hotelu. Případné dietní omezení je nutno konzultovat předem. Jídlo pro psy můžete mít vlastní anebo za poplatek můžeme poskytnout (prosím předem nahlásit).

Náplň výcviku

Cvičit se bude dle počasí a fyzické zdatnoti psa. Nejvíce se zaměříme na poslušnost, která je potřeba v každém sportu se psem. Tanec se psem, agility, frisbee a další dovednosti budou také náplní našeho tábora. Ostatní dle času a zájmu. Na konci tábora bude připraven malý závod o pěkné ceny. Určitě je na co se těšit!
Večer budeme pořádat táboráky u kterých si zazpíváme, takže zpěvníky a hudební nástroje s sebou. V případě teplého počasí si zaplaveme na místním aquaparku v blízkosti našeho areálu. Dále pořádáme výlety se psy okolo přehrady Olešná a další aktivity na které se můžete těšit.

Co s sebou

Pejska by bylo dobré mít vlastního, ale lze se zůčastnit i bez pejska (zapůjčíme vám našeho). Pro pejska si vemte pamlsky, hračky, vodítko a obojek.
Na sebe si vemte trika, spodní prádlo, kraťasy, plavky, mikinu, pokrývku hlavy a v případě nepřízně počasí i pláštěnku, holínky, bundu, dlouhé kalhoty, nějaké teplé oblečení. Dále kartáček a zubní pastu, opalovací krém. Určitě si můžete vzít jakoukoli stolní hru nebo hudební nástroj. Hlavně nezapomenout dobrou náladu! :)

Zvláštní upozornění

Mobily a veškerou elektroniku zanechejte doma. Pro pořízení fotografií a videa je možno si vzít fotoaparát (na vlastní nebezpečí ztráty či poškození).
Mobilní spojení je možné přes hlavního vedoucího tábora (+420 608 863 494).
Děkujeme za respektování tohoto požadavku.

Poplatky (zahrnuta strava pro dítě, ubytování, výcvik)

Dítě + pes: 4 200,- Kč (dítě bez psa stejná cena, psa možno zapůjčit)
Druhý pes: 800,- Kč
Sourozenci na jednom turnuse -10% ceny

Jak se přihlásit

 1. Vyplňte online přihlášku, která je uvedena výše, pod jednotlivým turnusy.
 2. Obratem vám zašleme variabilní symbol, který uvedete při zaplacení zálohy na POZOR ZMĚNA ÚČTU č. účtu 90070933/5500.
 3. Po přijetí zálohy (1 000 Kč) Vám zašleme potvrzující e-mail. Bez zaplacení zálohy nebude přihláška přijata.
 4. Zbývající částku doplaťte do 31.5.2019!
 5. Storno: zrušení účasti na táboře 30 dní před nástupem vracíme 90% částky. 14 dní před nástupem 30% částky. Méně než 14 dní před nástupem znamená propadnutí celé částky.
 6. Zranění psa nebo háravá fena není důvodem k neúčasti dítěte na táboře. V tomto případě zapůjčíme náhradního psa.
 7. Pořadatel neručí za ztráty osobních předmětů a hotovosti, dále za škody způsobené psem.
Hlavní pořadatel
Bambi sport, Mgr. Kateřina Valentinová, Dobratice 405, 73951; ičo:07949570

Pro více informací volejte nebo piště

p. Antonín Valentin
mob.: +420 608 863 494

Mgr. Kateřina Valentinová
mob.: +420 608 796 881

email:  taborhrbolna@centrum.cz
web:  http://hotelhrbolna.cz
https://www.facebook.com/taborhrbolna/
Psí hotel Hrbolná nabízí ubytování psů ve vytápěných pokojích s velkou zahradou pro dostatečný pohyb vašich mazlíků. Hotel se nachází v krásném prostředí u rybníka Arnošt v blízkosti přehrady Olešná.

Kontaktujte nás

 • 49.667577, 18.323191
  pod hrází přehrady Olešná
  u rybníka Arnošt

 • +420 608 863 494

 • valentin@cmail.cz

 • Fakturační údaje
  Antonín Valentin
  Dobratice 405, 739 51
  IČ: 600 58 234