carousel_tabor_2.jpg
Uvolnilo se nám místo na 2.turnuse v případě zájmu nás kontaktujte

Propozice tábora

 • Nástup na tábor je vždy v sobotu mezi 15-16h a odjezd je následující sobotu mezi 9-10h. Individuální příjezdy je možné řešit pouze po osobní dohodě.

Kde se nacházíme

 • Letos se tábor koná v krásném údolí Vranovské přehrady (150m od Švýcarské zátoky) 2km od zámku Vranov nad Dyjí a 3km od NP Podyjí. Adresa: Onšov 108; Souřadnice: 

48°55'13.0"N 15°50'09.7"E


Kdo se může zúčastnit

 • Zúčastnit se mohou děti ročník 2011-2015. Pokud se nevlezete do věkového omezení je třeba se domluvit individuálně. Mohou přijet jak holky, tak kluci. Především ti, se zájmem o jakýkoliv sport se psem a dobrou náladou. Další podmínky účasti naleznete zde.

Trenéři a tréninkový plán

 • Na táboře bude především trénink poslušnosti a agility, dále taky vyzkoušíme některé triky se psem, dogfrisbee, případně obrany, stopy.
 • Trenérky pro letošní roky jsou Barbora Valentinová, Barbora Tesarčíková, Tereza Martináková, Andrea Kuchařová. Hlavní vedoucí Antonín Valentin a Kateřina Valentinová

Ubytování a strava

 • Spát se bude v chatkách vždy dvě osoby a dva psi. Je povinností každého vzít si vlastní nepromokavý povlak na matraci, přikrývku příp. spacák a polštář. 

 • Strava bude připravována v místní kuchyni. Cena jídla je zahrnuta v poplatku za tábor. Pití bude k dispozici celý den (čaj, šťáva). Táboru se může zúčastnit pouze dítě bez dietního omezení (zahrnuje i vegetariány, vegany apod.). Jídlo pro psy můžete mít vlastní anebo za poplatek můžeme poskytnout (prosím předem nahlásit). Z hygienických důvodů není možné skladovat maso pro psy (barf).


Náplň výcviku

 • Cvičit se bude dle počasí a fyzické zdatnoti psa. Nejvíce se zaměříme na poslušnost, která je potřeba v každém sportu se psem a agility. Zaměříme se taky na různé triky se psy a další dovednosti podle zájmu a času (obrany, stopy..). Na konci tábora bude připraven malý závod o pěkné ceny. Určitě je na co se těšit!

 • Večer, pokud nám počasí přeje, pořádáme táboráky u kterých si zpíváme, takže zpěvníky a hudební nástroje s sebou. Nedaleko tábořiště se nachází přehrada, kde je možno vykoupat psa i sebe.


Co s sebou

 • Pejska by bylo dobré mít vlastního, ale lze se zůčastnit i bez pejska (zapůjčíme vám našeho, jen v omezeném počtu). Pro pejska si vemte pamlsky (dostatek na celý týden), hračky, vodítko a obojek, sáčky na exkrementy. Je potřeba mít také vlastní přepravní box nebo klec na psa (dítě bez přepravního boxu se nemůže zúčastnit tábora).
 • Děti, které budou mít pejska půjčeného od nás potřebují pouze pamlsky a sáčky na exkrementy. Hračka je volitelná, nemusí být.

 • Na sebe si vemte trika, spodní prádlo, kraťasy, plavky, mikinu, pokrývku hlavy a v případě nepřízně počasí i pláštěnku, holínky, bundu, dlouhé kalhoty, nějaké teplé oblečení. Dále kartáček a zubní pastu, toaletní potřeby, opalovací krém, repelent. Tábořiště se nachází v těsné blízkosti lesa a vody, proto se bohužel neobejdeme bez komárů a klíšťat. Určitě si můžete vzít jakoukoli deskovovu hru, míč nebo hudební nástroj. Hlavně nezapomenout dobrou náladu! :)
 • Po zkušenostech z minulých let, prosíme rodiče, aby omezili volání vedoucím na minimum. Opravdu pouze jen v nutném případě (např. domluvení odjezdu). Letos nebudeme poskytovat možnost volání s dětmi. Prosím využívejte psaní dopisů a to jestli je dítě v pořádku uvidíte na fotkách na FB. Samozřejmě pokud by se stal nějaký úraz nebo jakýkoli jiný problém, budeme vás ihned informovat. Snažíme se dětem maximálně věnovat a neustále hovory nás zdržují od práce s dětmi a narušují atmosféru. Děti bývají po telefonátu smutné a začne se jim stýskat, i když byly předtím v pohodě. Děkujeme za respektování a projevenou důvěru.
Při nástupu dítěte na tábor budeme požadovat zdravotní posudek od lékaře. Stačí nám platný např. ze školy. Pokud nemáte žádný zde naleznete dokument, který si můžete nechat potvrdit. (klikněte na button)

Zvláštní upozornění

Je zakázáno mít s sebou Mobily a veškerou elektroniku (tablety, herní konzole). Pro pořízení fotografií a videa je možno si vzít fotoaparát (na vlastní nebezpečí ztráty či poškození).
Mobilní spojení je možné přes hlavního vedoucího tábora (+420 608 863 494).
V případě porušení zákazu bude dítě vyloučeno z tábora bez náhrady škody. Děkujeme za respektování tohoto požadavku. 

Poplatky (zahrnuta strava pro dítě, ubytování, výcvik)

Dítě + pes: 6000,- Kč (dítě bez psa stejná cena, psa možno zapůjčit)

Jak se přihlásit

 1. Vyplňte online přihlášku, která je uvedena pod jednotlivým turnusy. K vyplnení přihlášky je potřeba si přečíst podmínky účasti dítěte na letním táboře se psy.
 2. Na mail vám zašleme zálohovou fakturu (příp. fa či fa pro zaměstnavatele)
 3. Po přijetí zálohy 2 000 Kč vám zašleme potvrzující e-mail. Bez zaplacení zálohy nebude přihláška přijata. Záloha je nevratná.
 4. Zbývající částku doplaťte do 30.5.2023!
 5. Storno: zrušení účasti na táboře 30 dní před nástupem vracíme 70% částky. 14 dní před nástupem 30% částky. Méně než 14 dní před nástupem znamená propadnutí celé částky.
 6. Zranění psa nebo háravá fena není důvodem k neúčasti dítěte na táboře. V tomto případě zapůjčíme náhradního psa.
 7. Pořadatel neručí za ztráty osobních předmětů a hotovosti, dále za škody způsobené psem.
 • Maily vyřizujeme osobně, proto pokud nedostanete odpověď hned nezlobte se, ale určitě se vám co nejdříve ozveme.


Hlavní pořadatel


Bambi sport, Mgr. Kateřina Valentinová, Dobratice 405, 73951; ičo:07949570

Pro více informací volejte nebo piště

p. Antonín Valentin
mob.: +420 608 863 494

Mgr. Kateřina Valentinová
mob.: +420 608 796 881

email:  taborhrbolna@centrum.cz
web:  http://hotelhrbolna.cz
https://www.facebook.com/taborhrbolna/

Turnusy

I. turnus

29.6.-6.7.2024

II. turnus

6.7. - 13.7. 2024
Psí hotel Hrbolná nabízí ubytování psů ve vytápěných pokojích s velkou zahradou pro dostatečný pohyb vašich mazlíků. Hotel se nachází v krásném prostředí u rybníka Arnošt v blízkosti přehrady Olešná.

 

 

Zásady zpracování osobních údajů GDPR

Kontaktujte nás

 •  

  49.667577, 18.323191
  pod hrází přehrady Olešná
  u rybníka Arnošt

 •  

  +420 608 863 494

 •  

  hrbolna@icloud.com

 • Fakturační údaje
  Antonín Valentin
  Dobratice 405, 739 51
  IČ: 600 58 234