carousel_tabor_2.jpg

Propozice tábora

 • Nástup na tábor je vždy v sobotu mezi 15-16h a odjezd je následující sobotu mezi 9-10h. Individuální příjezdy je možné řešit pouze po osobní dohodě.

Kde se nacházíme

 • Letos se tábor koná v krásném údolí Vranovské přehrady (150m od Švýcarské zátoky) 2km od zámku Vranov nad Dyjí a 3km od NP Podyjí. Adresa: Onšov 108; Souřadnice: 

48°55'13.0"N 15°50'09.7"E


Kdo se může zúčastnit

 • Zúčastnit se mohou děti ročník 2009-2013. Pokud se nevlezete do věkového omezení je třeba se domluvit individuálně. Mohou přijet jak holky, tak kluci. Především ti, se zájmem o jakýkoliv sport se psem a dobrou náladou. Další podmínky účasti naleznete zde.

Trenéři a tréninkový plán

 • Na táboře bude především trénink poslušnosti a agility, dále taky vyzkoušíme některé triky se psem, dogfrisbee, případně obrany, stopy. Letos bude v týmu trenérů Antonín Valentin, Mgr. Kateřina Valentinová, Barbora Valentinová, Barbora Tesarčíková, Marika Michajlová

Ubytování a strava

 • Spát se bude v chatkách vždy dvě osoby a dva psi. Je povinností každého vzít si vlastní nepromokavý povlak na matraci, přikrývku příp. spacák a polštář. 

 • Strava bude připravována v místní kuchyni. Cena jídla je zahrnuta v poplatku za tábor. Pití bude k dispozici celý den (čaj, šťáva). Táboru se může zúčastnit pouze dítě bez dietního omezení (zahrnuje i vegetariány, vegany apod.). Jídlo pro psy můžete mít vlastní anebo za poplatek můžeme poskytnout (prosím předem nahlásit). Z hygienických důvodů není možné skladovat maso pro psy (barf).


Náplň výcviku

 • Cvičit se bude dle počasí a fyzické zdatnoti psa. Nejvíce se zaměříme na poslušnost, která je potřeba v každém sportu se psem a agility. Zaměříme se taky na různé triky se psy a další dovednosti podle zájmu a času (obrany, stopy..). Na konci tábora bude připraven malý závod o pěkné ceny. Určitě je na co se těšit!

 • Večer, pokud nám počasí přeje, pořádáme táboráky u kterých si zpíváme, takže zpěvníky a hudební nástroje s sebou. Nedaleko tábořiště se nachází přehrada, kde je možno vykoupat psa i sebe.


Co s sebou

 • Pejska by bylo dobré mít vlastního, ale lze se zůčastnit i bez pejska (zapůjčíme vám našeho, jen v omezeném množství). Pro pejska si vemte pamlsky, hračky, vodítko a obojek, sáčky na exkrementy. Je potřeba mít také vlastní přepravní box nebo klec na psa (dítě bez přepravního boxu se nemůže zúčastnit tábora).
 • Děti, které budou mít pejska půjčeného od nás potřebují pouze pamlsky a sáčky na exkrementy. Hračka je volitelná, nemusí být.

 • Na sebe si vemte trika, spodní prádlo, kraťasy, plavky, mikinu, pokrývku hlavy a v případě nepřízně počasí i pláštěnku, holínky, bundu, dlouhé kalhoty, nějaké teplé oblečení. Dále kartáček a zubní pastu, toaletní potřeby, opalovací krém, repelent. Tábořiště se nachází v těsné blízkosti lesa a vody, proto se bohužel neobejdeme bez komárů a klíšťat. Určitě si můžete vzít jakoukoli deskovovu hru, míč nebo hudební nástroj. Hlavně nezapomenout dobrou náladu! :)
 • Po zkušenostech z minulých let, prosíme rodiče, aby omezili volání vedoucím na minimum. Opravdu pouze jen v nutném případě (např. domluvení odjezdu). Letos nebudeme poskytovat možnost volání s dětmi. Prosím využívejte psaní dopisů a to jestli je dítě v pořádku uvidíte na fotkách na FB. Samozřejmě pokud by se stal nějaký úraz nebo jakýkoli jiný problém, budeme vás ihned informovat. Snažíme se dětem maximálně věnovat a neustále hovory nás zdržují od práce s dětmi a narušují atmosféru. Děti bývají po telefonátu smutné a začne se jim stýskat, i když byly předtím v pohodě. Děkujeme za respektování a projevenou důvěru.

Zvláštní upozornění

Je zakázáno mít s sebou Mobily a veškerou elektroniku (tablety, herní konzole). Pro pořízení fotografií a videa je možno si vzít fotoaparát (na vlastní nebezpečí ztráty či poškození).
Mobilní spojení je možné přes hlavního vedoucího tábora (+420 608 863 494).
V případě porušení zákazu bude dítě vyloučeno z tábora bez náhrady škody. Děkujeme za respektování tohoto požadavku. 

Poplatky (zahrnuta strava pro dítě, ubytování, výcvik)

Dítě + pes: 5500,- Kč (dítě bez psa stejná cena, psa možno zapůjčit)

Jak se přihlásit

 1. Vyplňte online přihlášku, která je uvedena pod jednotlivým turnusy. K vyplnení přihlášky je potřeba si přečíst podmínky účasti dítěte na letním táboře se psy.
 2. Na mail vám zašleme variabilní symbol, který uvedete při zaplacení zálohy na č. účtu 90070933/5500.
 3. Po přijetí zálohy 2 000 Kč (zálohu uhraďte do 7 dnů od obdržení v.s.), vám zašleme potvrzující e-mail. Bez zaplacení zálohy nebude přihláška přijata. Záloha je nevratná.
 4. Zbývající částku doplaťte do 30.5.2022!
 5. Storno: zrušení účasti na táboře 30 dní před nástupem vracíme 90% částky. 14 dní před nástupem 30% částky. Méně než 14 dní před nástupem znamená propadnutí celé částky.
 6. Zranění psa nebo háravá fena není důvodem k neúčasti dítěte na táboře. V tomto případě zapůjčíme náhradního psa.
 7. Pořadatel neručí za ztráty osobních předmětů a hotovosti, dále za škody způsobené psem.
 • Maily vyřizujeme osobně, proto pokud nedostanete odpověď hned nezlobte se, ale určitě se vám co nejdříve ozveme.


Hlavní pořadatel


Bambi sport, Mgr. Kateřina Valentinová, Dobratice 405, 73951; ičo:07949570

Pro více informací volejte nebo piště

p. Antonín Valentin
mob.: +420 608 863 494

Mgr. Kateřina Valentinová
mob.: +420 608 796 881

email:  taborhrbolna@centrum.cz
web:  http://hotelhrbolna.cz
https://www.facebook.com/taborhrbolna/

Turnusy

I. turnus

2.7. - 9.7. 2022
Fotky z turnusu
Videa z turnusu

II. turnus

9.7. - 16.7. 2022
Fotky z turnusu
Videa z turnusu
Psí hotel Hrbolná nabízí ubytování psů ve vytápěných pokojích s velkou zahradou pro dostatečný pohyb vašich mazlíků. Hotel se nachází v krásném prostředí u rybníka Arnošt v blízkosti přehrady Olešná.

 

 

Zásady zpracování osobních údajů GDPR

Kontaktujte nás

 •  

  49.667577, 18.323191
  pod hrází přehrady Olešná
  u rybníka Arnošt

 •  

  +420 608 863 494

 •  

  hrbolna@icloud.com

 • Fakturační údaje
  Antonín Valentin
  Dobratice 405, 739 51
  IČ: 600 58 234